MR en Open Vld Oudergem trekken samen naar de kiezer – Une liste liberal MR-Open Vld à Auderghem – A liberal MR-Open VLd list in 1160 Brussels

Liberalen voor Oudergem - Des libéraux pour Auderghem - Liberals for 1160 Brussels: Wim Vanobberghen (Open Vld Oudergem) - Jeremy Van Gorp (MR Auderghem) - Jan De Ceuster (Open Vld Oudergem)

Liberalen voor Oudergem – Des libéraux pour Auderghem – Liberals for 1160 Brussels: Wim Vanobberghen (Open Vld Oudergem) – Jeremy Van Gorp (MR Auderghem) – Jan De Ceuster (Open Vld Oudergem)

Op 14 oktober 2018 trekken MR en Open Vld Oudergem samen naar de kiezer voor de gemeenteraadsverkiezingen in Oudergem. Wim Vanobberghen, voorzitter van Open Vld Oudergem, zal er de derde verkiesbare plaats innemen op een liberale lijst die getrokken zal worden door Jeremy Van Gorp, voorzitter van MR Auderghem. Op deze manier wil Open Vld Oudergem zijn verantwoordelijkheid opnemen om een Nederlandstalige verkozene te hebben in onze gemeente. De liberale lijst wil voornamelijk meer dynamiek brengen in onze gemeente die er naar neigt om een slaapgemeente te worden wat niet bevorderlijk is in het licht van enkele uitdagingen waar Oudergem voor staat. U leest alles over deze lijst, over de Open Vld kandidaten hun engagement in Oudergem en over Jeremy Van Gorp in het juni nummer van onze nieuwsbrief Blauw.

Pour les élections d’Octobre 2018, l’Open Vld Oudergem joindra la liste du MR Auderghem. Wim Vanobberghen, president de la section locale du Open Vld Oudergem, aura la troisième place sur la liste liberale qui aura comme tête de liste Jeremy Van Gorp, président de la section du MR Auderghem. La liste liberale a pour objectif de créer plus de dynamisme dans notre commune. Vous lisez toutes les informations sur les candidats de la liste liberale est ses objectifs dans l’article de la Capitale en dessous.

For the municipal elections of October 2018, the liberal parties of 1160 Brussels, MR Auderghem et Open Vld Oudergem, are joining forces. Wim Vanobberghen, president of the local section of the Open Vld in 1160 Brussels, will have the third place on the list. The head of the list will be Jeremy Van Gorp, economic policy adviser for the ALDE Group at the European Parliament and president of the local section of MR Auderghem. The objective of the liberal list will be to bring more dynamic in 1160 Brussels: we believe that the municipality is lacking currently innovative and dynamic approaches that are needed to address many issues that pose a challenge for 1160 Brussels.

LaCapitale

La Capitale, 21 Mars 2018

Geef een reactie

%d bloggers liken dit: