September nieuwsbrief Blauw – September newsletter Blauw

schermafdruk-2016-09-18-23-53-54In de september aflevering van onze liberale nieuwsbrief ‘Blauw’ voor Oudergem, Etterbeek en de beide Woluwes focussen de lokale openVLD voorzitters in op dossiers rond scholenbouw in onze gemeentes. Als liberalen ligt onderwijs ons na het hart en dus zeker ook de infrastructuur waarin onze jeugd moet les volgen. Voor Oudergem wordt onder andere gewezen op de vooruitgang van de werken op de Lutgardissite, maar pleit ik ook voor het opvolgen van het dossier van voldoende plaatsen in de scholen. Zo zien we enerzijds dat aan Franstalige zijde onlangs 160 nieuwe plaatsen gecreëerd werden in Oudergem en dat door noden in andere gemeenten scholieren uit andere gemeente meer en meer de weg vinden naar Oudergem. Op tijd anticiperen op dergelijke stromen mochten deze zich in de toekomst langs Nederlandstalige zijde voordoen zal op dat moment belangrijk zijn. Naast de schooldossiers staat het nummer van Blauw ook onder andere stil bij de komst van boekenboxen in Oudergem en de bouwplannen van LDC Zoniënzorg Noord.

U kan het september nummer van Blauw hier lezen of downloaden via blauwwoluweseptember2016 of hieronder enkele artikels lezen

Deze diashow vereist JavaScript.

Geef een reactie

%d bloggers liken dit: